Poradna

-

Je ubytovatel povinen správci poplatku odvést poplatek z ubytovací kapacity pokud ubytoval osobu v zařízení sloužící k přechodnému ubytování za úplatu (zkolaudováno jako ubytovna), přičemž daná osoba zde pobývá delší dobu a má zde trvalé bydliště?
 
Musí obec v případě prodloužení nájemní smlouvy na dobu určitou zveřejňovat záměr dle § 39 zákona o obcích?
 
-
 
 
 

Přihlášení

  •  Pro vstup do e-learningových kurzů je nutná registrace

e-mail:
heslo:
  Zapomněl jsem heslo
  Registrace
 

Pro lektory

 

Kalendář akcí SMO ČR

-
24. listopadu 2017 10:00-13:00

Seminář k zákonu o střetu zájmů

Praha
28. listopadu 2017

Konference "Výhledy Ekonomiky"

Praha
29. listopadu 2017 10:00-13:00

Jednání Legislativní komise

Kancelář Svazu
 
1. prosince 2017

Seminář "Senioři v dluzích a exekucích"

Praha, Kancelář Svazu
5. prosince 2017

Seminář "Obecné nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR"

Praha
 
-
 

Kontakty SMO ČR

-

Svaz měst a obcí ČR
Projektová kancelář
5. května 1640/65
140 21 Praha 4
 

Projektová manažerka:
Lada Fógelová
fogelova.oz@smocr.cz
 

Manažer pro vzdělávání:
Jan Mareš
tel.: 730 894 888
mares@smocr.cz

 

-
Copyright © 2017 Svaz měst a obcí ČR Realizace SEAL, s.r.o.